Çınar UV Baskı,Cam baskı,MDF baskı,Foreks Baskı,Kompozit baskı,Pleksi baskı,Metal baskı,Seramik baskı,Ahşap baskı,Suni deri baskı,Seramik baskı,Dijital baskı

Çınar UV Baskı,Cam baskı,MDF baskı,Foreks Baskı,Kompozit baskı,Pleksi baskı,Metal baskı,Seramik baskı,Ahşap baskı,Suni deri baskı,Seramik baskı,Dijital baskı

Deri Baskı

Suni deri veya gerçek deri üzerini istediğiniz görselleri uv baskı yöntemiyle birebir aktararak saniyeler içerisinde kuruması gerçekleştirilir suni deri baskıları genellikle tekstil sektöründe, çanta ve ayakkabı sektöründe çokca kullanılmaktadır uv baskı mürekebi esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı suni deri malzemeleri üzerinde çatlama ve kırılma yaşanmaz. Suni deri uv baskı yönteminin tercih edilme sebebleri arasında istediğiniz renkte ve desende minimum maliyetle çeşitli baskıların gerçekleşmesi yatmaktadır ister beyaz ister renkli suni derilerinize doğrudan uv baskı yapabilmekteyiz. Rulo veya parça derilenize firmamız bünyesinde baskıları tasarım ekibimizle doğrudan gerçekleşebilmektedir.

Suni Deri Baskı - Deri Baskı Nerelerde Kullanılır?

Günümüz teknolojisi sayesinde uv baskı yöntemiyle deri üzerine baskı yapabilmekteyiz.Yapmış olduğumuz baskılar ayakkabı, çanta, cüzdan, mont, vb şeklinde sıkça karşımıza çıkmaktadır?

Deri Baskı Nasıl Yapılmaktadır?

Deri baskı, suni deri baskıya göre daha aşamalı olarak yapılmaktadır gerçek derinin yapısı gereği 4 köşe formda bulunmamasından dolayı baskı süreci daha uzun sürmektedir. Sizlerde gerçek deri malzemelerinizi ebatlatarak getirmeniz dahilinde baskı maliyeti ve baskı süreci ciddi oranda düşmektedir. Deri malzemelere seçmiş olduğunuz tasarımlar üstün baskı kalitesiyle birebir olarak uv baskısı gerçekleşmektedir. Bunun sonucunda çarpıcı renkler ve en ufak detaylar dahi göze çarpmaktadır. Getirmiş olduğunuz malzemelerde renk farketmeksizin beyaz baskı sistemimiz sayesinde önce zemine baskının geleceği kısımlara beyaz renk atılarak üzerine cmyk renkler atılarak renkli çarpıcı sonuçlar alınır.
suni-deri-baskı

Suni Deri Baskı Nasıl Yapılmaktadır?

suni-deri-baskı
Suni deri baskı, gerçek deri baskıya kıyasla daha uygun maliyetli bir sistemdir. Suni deri baskı yapısı itibariyle belirli formlarda ve düz yapıya sahip oldugundan dolayı işlem süreci daha kısadır.Suni deri üzerine uv baskı sayesinde direk baskı işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Suni deri uygun maliyetleri ve edinilirliğinin kolaylığı sayesinde sıkça ayakkabı, çanta ve tekstil sektöründe tercih edilmektedir. Suni deri baskılarda malzemeye herhangi bir kalıp, film vs gibi yardımcı metaryehller gerekemediğinden dolayı uv baskı tercih edilmektedir. Makine parkurumuz sayesinde dilediğiniz renkte suni deriler üzerine direk sonuç alabilmekteyiz.

Deri veya Suni Deri Üzeri Beyaz UV Baskı

Getirmiş oldugunuz derilerde rengin hiç bir önemi yoktur. İstediginiz renkte deri veya suni deriyi makinemizde beyaz uv baskı kafaları sayesinde baskıları gerçekleşmektedir. Uv boyalar yapısı gereği transparan bir yapıya sahiptir bunun sonucunda renkli malzemelerin üzerinde zemindeki renkten beslenerek isteğiniz dışında farklı tonlar çıkmaktadır. Bu olayın önüne geçebilmek için beyaz uv boya sayesinde baskıdan önce baskının gelecegi yerleri beyaz renkle boyayarak uv baskıya uygun bir zemin hazırlanmaktadır. Daha sonrasında istemiş olduğunuz renkler bu beyaz zemine işlenerek baskı aşamasının sonuna gelinir.
suni-deri-baskı

Seri veya Suni Deri Üzeri Lak(Vernik) Baskı

suni-deri-baskı
Makinemizdeki kullanmış olduğumuz vernik işlemi sonucunda baskısı yapılan ürünün üzerine vernikleme işlemi yapılabilmektedir bunun sonucunda parlak ve kabarık bir baskı yüzeyine sahip olabilirsiniz genellikle çanta ve ayakkabı sektöründe ürünlerinize daha ilgi çekici görüntüler oluşturmaktayız.
suni-deri-baskı
suni-deri-uv-baskı
uv-baskı-deri
Hizmetlerimiz
Etiketler
suni deri baskı suni deri uv baskı suni deri baskı yapan firmalar suni deri baskı nasıl yapılır suni deri baskı fiyatları suni deri baskı suni deri üzerine baskı suni deri baskı uv suni deri baski